Jarosław Kaczyński - Polska jest najważniejsza

Aktualności

Jarosław Kaczyński dziękuje wszystkim, którzy złożyli i zbierali podpisy

Jarosław Kaczyński dziękuje wszystkim, którzy złożyli i zbierali podpisy Jarosław Kaczyński spotkał się dzisiaj z grupą 30 osób, które zbierały podpisy poparcia pod jego kandydaturą. Na ich ręce złożył podziękowania dla wszystkich którzy przez ostatnie dwa tygodnie zbierali podpisy i tym którzy złożyli podpis. „Chcę serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy zbierali podpisy, którzy się podpisali i wykazali poparcie. Jestem przekonany, że coś nas łączy, że łączy nas przekonanie, że Polska ma prawo do marzeń, że będzie silna, dumna, sprawiedliwa i licząca się w świecie” - powiedział Jarosław Kaczyński.

Obecna na konferencji szefowa sztabu Joanna Kluzik-Rostkowska również podziękowała wszystkim którzy zaangażowali się w akcję zbierania podpisów. „Emocje związane ze zbieraniem tych podpisów są dla mnie najlepszym dowodem, że zwycięstwo Jarosława Kaczyńskiego jest w zasięgu reki. Głęboko wierzymy, że zwyciężymy” - powiedziała. W akcję zbierania podpisów zaangażowało się tysiące osób. Dzięki temu zaangażowaniu udało się zebrać milion sześćset pięćdziesiąt tysięcy podpisów popierających kandydaturę Jarosława Kaczyńskiego na Prezydenta.

W czwartek, 6 maja mija termin zgłaszania do Państwowej Komisji Wyborczej podpisów z poparciem dla kandydatów w wyborach prezydenckich. Zgodnie z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej do zarejestrowania kandydata na Prezydenta RP wymagane jest złożenie 100 tysięcy podpisów obywateli mających prawo wybierania do Sejmu.

Galeria zdjęć

« Powrót do listy